ŁZS – Łojotokowe zapalenie skóry głowy

W gabinetach trychologicznych AD Trycholodzy oferujemy Państwu skuteczne terapie łojotokowego zapalenia skóry głowy.

Łojotokowe zapalenie skóry głowy wymaga często leczenia dermatologicznego jak i profesjonalnej, uważniej pielęgnacji specjalistycznymi kosmetykami trychologicznymi jak również zabiegami trychologicznymi. Najważniejsze jest jednak ustalenie przyczyny łojotoku- to nie jest tylko problem kosmetyczny.

Łojotokowe zapalenie skóry głowy – przyczyny

Łojotokowe zapalenie skóry głowy jest problemem o podłożu wieloczynnikowym. Do jego rozwoju mogą prowadzić: nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, nieprawidłowy skład łoju, zaburzone pH skóry, zbyt intensywne namnażanie się grzybów drożdżopodobnych na skórze głowy, obniżona odporność organizmu czy też zaburzenia hormonalne. Schorzenie to bardzo często jest problemem przewlekłym o różnej intensywności nawrotów. Łojotokowe zapalenia skóry głowy wymaga leczenia specjalistycznego i stałej opieki , odpowiedniej pielęgnacji domowej oraz systematycznie stosowanych zabiegów oczyszczających i łagodzących skórę głowy.

Łojotokowe zapalenie skóry głowy – nasze rozwiązania

W gabinetach AD Trycholodzy, pomożemy w ustaleniu przyczyny problemu i ewentualnych czynników nasilających problem. Możecie Państwo skorzystać z zabiegów łagodzących objawy łojotokowego zapalenia skóry głowy oraz badania skóry głowy i włosów w celu dobrania odpowiedniej pielęgnacji – dostosowanej do indywidualnych potrzeb problematycznej skóry głowy.

Wprowadzamy tez zalecenia dietetyczne i właściwą suplementację.

Facebook
Instagram
szybki kontakt z doradcą