Suche i zniszczone włosy

Suche i zniszczone włosy są efektem nieodpowiedniej pielęgnacji jak również nieumiejętnie przeprowadzonych zabiegów fryzjerskich. Często nasza niewiedza w zakresie pielęgnacji włosów jak również źle dobrane kosmetyki, powodują suchość, łamliwość, utratę blasku oraz rozdwajanie się włosów. Do suchości i łamliwości włosów mogą również prowadzić błędy w odżywianiu oraz zaburzenia hormonalne. Dlatego też suchość i łamliwość włosów niejednokrotnie wymaga nie tylko odpowiedniej pielęgnacji, ale również konsultacji z endokrynologiem i dietetykiem.

Suche i zniszczone włosy – jak radzimy sobie z tym problemem w gabinetach AD Trycholodzy?

W pierwszej kolejności ustalamy, czy problem z łamliwością i suchością włosów jest efektem problemów wewnętrznych organizmu czy też nieodpowiedniej pielęgnacji. Następnie po ustaleniu przyczyny wprowadzamy odpowiednie działania: endokrynologiczne, dietę i suplementację lub też  pielęgnację i zabiegi. Wszystko zależy od podłoża problemu.

Suche włosy, zniszczone włosy – nasze rozwiązania

Jeśli borykacie się Państwo ze zniszczonymi włosami w gabinetach AD Trycholodzy możecie uzyskać poradę w zakresie ich pielęgnacji i doboru kosmetyków, odpowiednich do rodzaju włosów i skóry głowy oraz wykonać szereg zabiegów regenerujących, nawilżających i poprawiających jakość włosów.

Facebook
Instagram
szybki kontakt z doradcą