szkolenia

szkolenia
szkolenia trychologiczne

Jakie szkolenia są organizowane przez AD Trycholodzy?

Szkolenia organizowane przez AD Trycholodzy to zawsze szkolenia indywidualne tzn, że program szkoleń opracowywany jest według potrzeb naszych kursantów.
Prowadzimy szkolenia dla osób, które zaczynają swoją przygodę z trychologią oraz dla doświadczonych specjalistów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Dużą grupę naszych klientów stanowią fryzjerzy, kosmetolodzy, dietetycy, lekarze, a czasami osoby zupełnie spoza branży.

Jak wyglądają szkolenia prowadzone przez AD Trycholodzy?

Szkolenia podzielone są na dwa etapy: część teoretyczną oraz zabiegi (1 etap) i wspólną praca w gabinecie trychologicznym (2 etap).
Program szkolenia opracowany jest w sposób bardzo praktyczny – od objawów, tego co zgłasza nam klient w gabinecie po konkretne zalecenia pielęgnacyjne i suplementację. 

Nie prowadzimy szkoleń produktowych i nie promujemy konkretnej marki. Pracujemy na produktach różnych firm, tak aby nasi kursanci poznali jak najwięcej produktów dostępnych na rynku. Analizujemy również dostępne produkty apteczne w odniesieniu do konkretnych problemów trychologicznych. 

Szkolenia odbywają się w Bydgoszczy lub gabinecie, salonie u klienta w całej Polsce.
Nasi szkoleniowcy to najbardziej doświadczeni trycholodzy-praktycy, wykładowcy szkół wyższych, marketingowcy.

 

Szukasz szkolenia dla siebie lub Twoich pracowników? Bez znaczenia czy potrzebujesz szkolenia od podstaw czy zaawansowanego lub expert, zadzwoń lub napisz do nas a my dopasujemy poziom dla Ciebie.

Problem na głowie?

umów się na wizytę już teraz

© AD Trycholodzy 2022

Zadzwoń teraz