Zabiegi

ZABIEGI TRYCHOLOGICZNE

Zabiegi trychologiczne przeprowadzane w naszych gabinetach, to zabiegi przeciwko problemom skóry głowy i włosów, takim jak:

 • łupież skóry głowy
 • łojotok skóry głowy
 • łysienie androgenowe
 • łysienie plackowate
 • włosy osłabione
 • łysienie bliznowaciejące
 • sucha skóra głowy
 • łojotokowe zapalenie skóry głowy
 • wypadanie włosów
 • atopowe zapalenie skóry głowy
 • łuszczyca skóry głowy
 • zapalenie mieszków włosowych na skórze głowy
 • swędzenie skóry głowy

Trychologiczne zabiegi w AD Trycholodzy są kombinacją zastosowania specjalistycznych dermokosmetyków trychologicznych z  urządzeniami do fizjoterapii trychologicznej.

Przebieg zabiegu oraz jego skład dostosowany jest indywidualnie do potrzeb klienta oraz do rodzaju problemu. Preparaty trychologiczne używane podczas zabiegu to wyjątkowo aktywne preparaty skomponowane na bazie stężonych ekstraktów roślinnych, olejków, witamin, minerałów, aminokwasów, komórek macierzystych, czynników wzrostu oraz alg. Ich działanie wspomagane jest przez zastosowane podczas zabiegów: światło LED, saunę ultradźwiękową, prądy d’Arsonvala czy też prądy galwaniczne. Dodatkowo efekty zabiegu wzmacniane są przez Laser LLLT, mezoterapię mikroigłową czy tlenoterapię.

Zabieg oczyszczania skóry głowy

Obejmuje zastosowane specjalnych preparatów trychologicznych –dobranych odpowiednio do problemu.
W trakcie zabiegu dochodzi do usunięcia nadmiernego zanieczyszczenia skóry, nagromadzonego sebum czy zredukowania zmian keratotycznych.

Infuzja tlenowa i tlenoterapia

Zabieg infuzji tlenowej skóry głowy oferowany przez AD Trycholodzy to innowacyjny, bezinwazyjny zabieg hamujący nadmierne wypadanie włosów oraz przeciwdziałający wszelakim problemom skóry głowy. Polega na precyzyjnym podaniu do skóry substancji aktywnych za pomocą sprzężonego tlenu co powoduje skuteczne ich przenikanie do skóry oraz na dotlenieniu skóry głowy i mieszków włosowych za pomocą skoncentrowanego tlenu. Zabieg infuzji tlenowej to połączenie siły tlenu oraz nano-technologii składników aktywnych, wprowadzanych do skóry głowy.

Już sam sprzężony tlen podany na skórę głowy wykazuje dobroczynne efekty:

– Pobudza krążenie w skórze
– Dotlenia skórę
– Wycisza pracę gruczołów łojowych
– Wspomaga gojenie się stanów zapalnych
– Zmniejsza kolonie bakterii tlenowych
– Zwiększa elastyczność skóry

Zabieg jest przyjemny i relaksujący.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg o małej inwazyjności.

Mikronakłucia uruchamiają dynamiczny podział fibroblastów i komórek macierzystych co powoduje indukcję procesów naprawczych polepszając stan skóry. Obserwujemy tworzenie się nowych naczyń krwionośnych (neoangiogeneza) co sprzyja odżywieniu mieszków włosowych. Zabieg niezwykle skuteczny w łysieniu androgenowym i w problemie wypadania włosów.

Laseroterapia LLLT

Low Level Laser Therapy w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność w różnych obszarach medycyny. Naświetlania laserem pomagają w leczeniu wielu schorzeń (nie tylko dermatologicznych, ale także np. neurologicznych), przyspieszają również gojenie się ran. Przeprowadzone badania kliniczne wykazały, że światło lasera działa pozytywnie, także w leczeniu wypadania włosów. Urządzenia w których wykorzystano technologię LLLT już blisko dwie dekady temu znalazły swoje miejsce w wiodących klinkach na świecie specjalizujących się w rozwiązywaniu problemów łysienia.

Prądy D'Arsonvala

To zabieg z wykorzystaniem prądów wysokiej częstotliwości oddziałowujący na zakończenia nerwowe. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych przez co do mieszka włosowego trafia więcej składników odżywczych. Dodatkowo zabieg ma działanie bakteriobójcze dzięki wytworzonemu ozonowi.

Problem na głowie?

Umów się na wizytę już teraz!

Facebook
Instagram
szybki kontakt z doradcą